در کلاسهای مجازی ریکی شما از طریق کتاب رایگان (برای رییکی1) و جزوه (برای سطوح بالاتر) با ريکي، تاريخچه اون، نحوه استفاده از ریکی برای کمک به شفای خود و ديگران، انتظارات ما از ريکی، تکنيکهای ژاپنی و... آشنا می شويد. کتاب مرحله اول ريکی به رايگان در صفحه اصلی سايت قرار گرفته است که حتما قبل از واريز پول آنرا مطالعه فرماييد.

هزينه کلاسهای مجازی/همسویی:

استادی ریکی مرحله سوم مرحله دوم مرحله اول
فعلاً به صورت مجازی ارائه نمیشود. هزينه اين مرحله 170هزار تومان می‌باشد که به حساب واريز میشود. هزينه اين مرحله همراه با جزوه سمبلها 80هزار تومان میباشد که به حساب واريز میشود. به دلخواه خودتان مبلغی
(حداقل 20هزار تومان)
به حساب واريز فرماييد.

 

 

 


- شماره حساب: حساب جاری شماره 0101137418005 سيبا بانک ملی به نام احسان رياضی شماره کارت: 6219861031937120


پس از واريز، شماره رسيد همراه با تاريخ و ساعت واریز، نام کامل و سن و شهر محل اقامت خود را به شماره 09361379635 با پيامک يا تلگرام ارسال فرماييد تا طی 3الی4 روز کاری بعد از آن برای تعيين زمان همسويی به شما پاسخ داده شود. پیام‌های تلگرام مستقیما به دست استاد میرسد و سریعتر نیز پاسخگویی خواهد شد.


توجه: مدرک به راحتی به دست نمی آيد زيرا علاوه بر هزينه جداگانه سی و پنج هزار تومانی صدور و پست مدرک، برای صدور مدرک، پس از تشخيص استاد تکليف داده می شود به اين معنی که شما چند مورد از تجربياتتون رو می نويسيد و به سوالاتی در مورد ريکي جواب می ديد تا بتونيد مدرک بگيريد. امکان معرفی به انجمنهای بين‌المللی و اخذ مدارک بين‌المللی نيز فراهم است.