در کلاسهای مجازی ریکی شما از طریق کتاب رایگان (برای ریکی1) و جزوه (برای سطوح بالاتر) با ريکي، تاريخچه اون، نحوه استفاده از ریکی برای کمک به شفای خود و ديگران، انتظارات ما از ريکی، تکنيکهای ژاپنی و... آشنا می شويد. کتاب مرحله اول ريکی به رايگان در صفحه اصلی سايت قرار گرفته است که حتما قبل از واريز پول آنرا مطالعه فرماييد.

هزينه کلاسهای مجازی/همسویی تمام مراحل:

  • ريکي 1:

    از آنجایی که این سطح از ریکی به همه افراد جامعه با هر سن و شرایطی توصیه می‌شود، قیمت آن را معادل یک شام در رستوران نگه داشته‌ایم تا کسی به دلیل دشواری در پرداخت هزینه، ریکی را از دست ندهد.

    بنابراین برای ریکی۱، به دلخواه خودتان مبلغی حداقل معادل ۵۴هزار تومان به حساب واريز فرماييد و در صورت امکان با واریز مبلغ بیشتر، شما هم حامی این امکان پایین نگه داشتن هزینه سطح یک ریکی باشید.

  • به توصیه استاد، این مرحله از ریکی را به طور رایگان به کسی که نیازمند آن می‌‌‌یابید هدیه ندهید بلکه کتاب رایگان را به او بدهید تا خودش برای خودش قدم بردارد اما در صورت تمایل شما هم با واریز مبالغ بیشتر در زمان ثبت نام خود، حامی ایده ریکی برای همه باشید.


- شماره حساب: حساب جاری شماره 0101137418005 سيبا بانک ملی به نام احسان رياضی یا شماره کارت: 6219861031937120


پس از واريز، شماره رسيد همراه با تاريخ و ساعت واریز یا تصویر فیش را، به همراه نام کامل و تاریخ دقیق تولد و شهر محل اقامت خود را به شماره ۰۹۳۶۱۳۷۹۶۳۵ با تلگرام ارسال فرماييد تا حداکثر طی ۳روز کاری بعد از آن برای تعيين زمان همسويی به شما پاسخ داده شود. پیام‌های تلگرام مستقیما به دست استاد میرسد و سریعتر نیز پاسخگویی خواهد شد. تلگرام کماکان فعال است.


توجه: مدرک برای ریکی یک هم قابل درخواست است اما به یاد داشته باشید که اصولا برای درخواست گواهی همسویی، علاوه بر هزينه جداگانه شصت هزار تومانی صدور، آماده سازی و پست، برای صدور مدرک، پس از تشخيص استاد تکليف داده می شود به اين صورت که شما چند مورد از تجربياتتون رو می نويسيد و به سوالاتی در مورد ريکي جواب می ديد تا بتونيد مدرک بگيريد.