در کلاسهای مجازی ریکی شما از طریق کتاب رایگان (برای ریکی1) و جزوه (برای سطوح بالاتر) با ريکي، تاريخچه اون، نحوه استفاده از ریکی برای کمک به شفای خود و ديگران، انتظارات ما از ريکی، تکنيکهای ژاپنی و... آشنا می شويد. کتاب مرحله اول ريکی به رايگان در صفحه اصلی سايت قرار گرفته است که حتما قبل از واريز پول آنرا مطالعه فرماييد.

هزينه کلاسهای مجازی/همسویی تمام مراحل:

 • ريکي 1:
  به صفحه اختصاصی ریکی۱ مراجعه فرمایید.


 • ریکی 2:
  در ریکی دو، امکان ارسال انرژی از راه دور، امکان کار روی مسائل ذهنی و عاطفی و ریشه‌های ذهنی و روانی مشکلات جسمی و همچنین تقویت انرژی فراهم می‌شود. این سطح به کسانی که قبلا ریکی یک را گرفته و از آن استفاده مفید برده‌اند توصیه می‌شود.
  هزينه همسویی ریکی۲ همراه با جزوه سمبلها و پشتیبانی و رفع اشکال آنلاین فعلا ۳۳۳هزار تومان میباشد که به کارت زیر واريز میشود.


 • ريکی 3:
  در مرحله سوم، طیف ریکی اوسویی شما کامل می‌شود.
  فعلا در همین سطح و بدون هزینه اضافه، امکان همسویی دادن و آموزش سطح اول ریکی نیز به علاقمندان فعال و علاقمند و آماده به ندریس، در قالب همسویی جداگانه و آموزش همسویی دادن به صورت کاملا رایگان اهدا می‌گردد لذا سطح استادی بعدی تنها برای تدریس ریکی۲ به بالاست و در صورت علاقمندی به اشتراک ریکی با دیگران، هزینه‌ جداگانه‌ای برای استادی در سطح تدریس ریکی یک نخواهید پرداخت.

  هزينه ریکی۳ و دسترسی به جزوات آن همراه با پشتیبانی و پاسخ به سوالات به صورت تلگرامی، فعلا ۵۴۰هزار تومان می‌باشد که به کارت زیر واريز میشود.


 • استادی:
  در ریکی۳، بدون هزینه اضافه، به علاقمندان تدریس، امکان تدریس سطح یک ریکی داده می‌شود بنابراین سطح ریکی۴ تنها برای افرادی که تجربه تدریس ریکی یک را دارند و به تدریس آن علاقمند هستند و از طریق تماس مستقیم با استاد و تنها برای دوستانی که ریکی دو و سه خود را با ایشان گذرانده باشند قابل درخواست خواهد بود. اگر به تدرسی علاقمند هستید، ابتدا با داشتن همان همسویی ریکی3 و بدون هزینه بیشتر، از استاد روی تلگرام درخواست فرمایید.

 • کارونا:
  پیشنیاز کارونا، حداقل همسویی ریکی۳ است. اگرهمسویی ریکی۳ را دارید، برای آشنایی با کارونا یا درخواست همسویی آن، به صفحه اختصاصی کارونا کی مراجعه فرمایید.


- شماره حساب: حساب جاری شماره 0101137418005 سيبا بانک ملی به نام احسان رياضی شماره کارت: 6219861031937120

 

پس از واريز، شماره رسيد همراه با تاريخ و ساعت واریز یا تصویر فیش را، به همراه نام کامل و تاریخ دقیق تولد و شهر محل اقامت خود را به شماره ۰۹۳۶۱۳۷۹۶۳۵ با تلگرام ارسال فرماييد تا حداکثر طی ۳روز کاری بعد از آن برای تعيين زمان همسويی به شما پاسخ داده شود. پیام‌های تلگرام مستقیما به دست استاد میرسد و سریعتر نیز پاسخگویی خواهد شد. تلگرام کماکان فعال است.

 

توجه: مدرک به راحتی به دست نمی آيد زيرا علاوه بر هزينه جداگانه شصت هزار تومانی صدور و پست مدرک هر یک از سطوح ریکی، برای صدور مدرک گواهی همسویی، پس از تشخيص استاد تکليف داده می شود به اين معنی که شما چند مورد از تجربياتتون رو می نويسيد و به سوالاتی در مورد ريکي و تجربه انرژی دادن به دیگران جواب می دهيد تا بتوانيد مدرک بگيريد. برای مدارک سطح دو به بالا امکان معرفی به انجمنهای بين‌المللی و اخذ مدارک بين‌المللی نيز با هزینه دلاری جداگانه فراهم است.