در کلاس‌های مجازی ریکی، شما از طریق کتاب رایگان (برای ریکی۱) و جزوه (برای سطوح بالاتر) با ريکي، تاريخچه آن، نحوه استفاده از ریکی برای کمک به شفای خود و ديگران، انتظارات ما از ريکی، تکنيک‌های ژاپنی و… آشنا می شويد. کتاب مرحله اول ريکی به رايگان در صفحه اصلی سايت قرار گرفته است. حتما قبل از واريز پول آن‌را به طور کامل مطالعه فرماييد.

هزينه همسویی ريکی 1

از آنجایی که این سطح از ریکی به همه افراد جامعه با هر سن و شرایطی توصیه می‌شود، هزینه ریکی۱ را معادل یک شام متوسط در رستوران نگه داشته‌ایم تا کسی به دلیل دشواری در پرداخت هزینه، ریکی را از دست ندهد.
بنابراین برای ریکی۱، به دلخواه خودتان مبلغی حداقل معادل ۳۶۰هزار تومان به حساب واريز فرماييد و در صورت امکان با واریز مبلغ بیشتر، شما هم حامی این امکان پایین نگه داشتن هزینه سطح یک ریکی باشید. برای ایرانیان و فارسی زبانان ساکن خارج از کشور نیز امکان ارائه ایمیل پی‌پل وجود دارد که حداقل هزينه فوق براي ايرانيان خارج از كشور، معادل 30$ امریکا محاسبه خواهد شد.

به توصیه استاد، این مرحله از ریکی را به طور رایگان به کسی که نیازمند آن می‌‌‌یابید هدیه ندهید. بلکه کتاب رایگان را به او بدهید تا خودش برای خودش قدم بردارد. اما در صورت تمایل شما هم با واریز مبالغ بیشتر در زمان ثبت نام خود، حامی ایده ریکی برای همه باشید.


شماره حساب: جاری شماره 0101137418005 سيبا بانک ملی به نام احسان رياضی یا شماره کارت: 6037998231755892

نحوه و شرایط ثبت نام

پس از واريز، شماره رسيد همراه با تاريخ و ساعت واریز یا تصویر فیش را، به همراه نام و نام خانوادگی کامل، تاریخ دقیق تولد، شهر محل اقامت خود و تصویری واضح از خود را به شماره ۰۹۳۶۱۳۷۹۶۳۵ با تلگرام ارسال فرماييد. تصویر لازم نیست پرسنلی باشد و درواقع مشابه تصویری که معمولا در شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهید بهتر است. اگر به هر دلیلی امکان ارسال تصویر ندارید، مشکلی نیست اما سایر موارد درخواستی حتما لازم هستند.

پیام‌های تلگرام مستقیما به دست استاد میرسد. معمولا حداکثر طی ۳روز کاری بعد از ثبت نام، برای تعيين و هماهنگی زمان همسويی به شما پاسخ داده می‌شود.

گواهی ریکی1

در صورت درخواست شما، مدرک ریکی۱ برای شما صادر خواهد شد. که درواقع گواهی دوزبانه همسویی شما در این سطح با امضای واقعی و پرینت نشده استاد است. به یاد داشته باشید که اصولا برای درخواست گواهی همسویی، علاوه بر هزينه جداگانه ۱۸۰هزار تومانی جهت صدور، چاپ، آماده سازی و پست، برای صدور مدرک، به تشخيص استاد فرم‌هایی به شما ارائه می‌شود که تجربيات خود را در آن‌ها درج و به سوالاتی در مورد ريکي جواب می دهيد تا بتوانيد مدرک بگيريد. هزینه پست سفارشی عادی داخل کشور در هزینه فوق لحاظ شده و رایگان است.